Alkoholivabad joogid

Näitan kõiki 5 tulemust

 • ALKOHOLIVABA

  MULL° õunasiider ALKOHOLIVABA (kasti hind, 12tk)

  30,00 sis. KM

  Tellimuse hinnas on 1 kast, s.t. 12×0,33l toodet

  Eesti esimene alkoholivaba käsitöösiider. Valmistatakse keerulisel meetodil, kus kõigepealt saab valmis tavaline siider ning siis väljaaurutusmeetodiga “hirmutame siidrist välja” alkoholi. Ta on kerge ja mõnus poolkuiv siider, mis maitseb sarnaselt meie teiste siidritega hästi. Soojusega väljutatud alkoholist on järelmaitses aimatav karamelline kergelt magus maitse. Valmistatud 2018 aasta 4-5 Eesti sügisõuna sordist. Tähelepanu, tegemist ei ole alkohoolse joogiga.

  Toote hind sisaldab pandipakendi tasu, 0,10 EUR pudel.

  Lisa korvi
 • ALKOHOLIVABA

  MULL° NULL alkoholivaba ROSE (kasti hind, 12tk)

  69,00 sis. KM

  Tellimuse hinnas on kast 12 x 0,75l alkoholivaba MULLi ja TASUTA TARNE

  MULL° NULL Rose MAASIKATE JA RABARBERIGA. Poolkuiv alkoholivaba mõnusa mulliga jook uhkes shampanjapudelis. Valmistatud Eesti õuntest, Eesti maasikatest ja Eesti heast rabarberist. Ülimalt maitsev ja väga stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu. MULL° alkoholivaba ROSE on nii hea jook, et peaaegu ütleks, et ainukene asi, mis sellest joogist puudu on, on alkohol 🙂 Tegemist on täiskasvanutele mõeldud mulliga. Jooge külmalt ja veiniklaasist. Toode on alkoholivaba. Ühe kasti hind sisaldab 12tk toodet, käibemaksu ja tasuta tarnet postipakiautomaati

  Lisa korvi
 • ALKOHOLIVABA

  MULL° NULL alkoholivaba BLUSH (kasti hind, 12tk)

  69,00 sis. KM

  Tellimuse hinnas on kast 12 x 0,75l alkoholivaba MULLi ja TASUTA TARNE

  VAARIKATE JA MUSTIKATEGA. Poolkuiv alkoholivaba mõnusa mulliga jook uhkes shampanjapudelis. Valmistatud Eesti õuntest, Eesti vaarikatest ja Eesti mustikatest. Väga maitsev ja ülimalt stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu. See on nii hea jook, et peaaegu ütleks, et ainukene asi, mis sellest joogist puudu on, on alkohol 🙂  Tegemist on täiskasvanutele mõeldud mulliga. Jooge külmalt ja veiniklaasist. Toode on alkoholivaba. Kasti hind sisaldab 12tk toodet, käibemaksu ja tasuta tarnet postipakiautomaati

  Lisa korvi
 • Allahindlus!
  ALKOHOLIVABA

  UUS! MULL° NULL alkoholivaba BARBARA 0,75L (kasti hind 12tk)

  69,00 64,00 sis. KM

  Tellimuse hinnas on kast 12 x 0,75l alkoholivaba MULLi ja TASUTA TARNE

  MÕNUSA MULLIGA JOOK ENESEKINDLALE TÄISKASVANULE. Rohkest rabarberimahlast poolkuiv alkoholivaba mull uhkes shampanjapudelis. Ülimalt maitsev ja kelmika rabarberi-roosa värvusega  mull, kus maitse on suurepärases tasakaalus. MULL° alkoholivaba BARBARA on nii hea jook, et peaaegu ütleks, et ainukene asi, mis ka sellest joogist puudu on, ongi alkohol. Tähelepanu, tegemist ei ole alkohoolse joogiga. Tegemist on täiskasvanutele mõeldud mulliga.Jooge külmalt ja veiniklaasist. Toode on alkoholivaba. Hind sisaldab 12tk Barbarat, käibemaksu ja tasuta tarnet postipakiautomaati.

  Lisa korvi
 • ALKOHOLIVABA

  MULL° NULL alkoholivaba ROSE kinkekarbis (kasti hind 12tk)

  79,00 sis. KM

  MULL° NULL Rose maasika ja rabarberiga kaunis kinkekarbis.

  Tellimuse hinnas on kast, 12 x 0,75l, alkoholivaba MULLi ja TASUTA TARNE

  Poolmagus alkoholivaba mõnusa mulliga jook uhkes shampanjapudelis. Valmistatud Eesti õuntest, Eesti maasikatest ja Eesti heast rabarberist vahuveini valmistamise meetodil. Ülimalt maitsev ja väga stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu.  Tegemist on täiskasvanutele mõeldud mulliga. Jooge külmalt ja veiniklaasist.

  Toode on alkoholivaba.

  Toote hind sisaldab 12tk toodet, käibemaksu, pandipakendi tasu ja tasuta tarnet postipakiautomaati

   NB! Tooteid on piiratud koguses ja kui on otsas, siis on paraku otsas 🙂 

  Lisa korvi