Meist

Eesti õuntest saab teha maitsvat siidrit ja muid jooke. Seda näitasid Martini ja Erki aastatepikkused katsetused kodukeldris, mis andsid julguse teha endid avalikuks ning suurendada koguseid selliselt, et rohkematele jaguks. Oleme põlised Tallinna „poisid“ ning arvame, et hea siidri tegemiseks ja Eesti õuna väärindamiseks võib elada kus tahes. Meie eesmärk on valmistada kaasaegset käsitöösiidrit ja muid jooke, mis inimestele päriselt ka maitsevad. Usume, et Eesti inimesed on piisavalt tugevad, et juua vähem alkoholi, kuid kvaliteetsemalt. Soovime olla lähedal oma fännidele ning sõpradele. Kuna Eestis ajaloolist siidrikultuuri kui sellist ei ole, siis soovime anda enda panuse, et see luua. Kavatseme katsetada erinevate retseptidega, proovime õunamahla segada teiste põnevate maitsetega, kuulame mida teie meie katsetustest arvate ning toome parimad palad laiema publiku ette. Meie joogid valmivad 2017 kevadest, kaubamärgi kaitse all oleva, MULL° nimetuste all.

Martin, meie siidrimeister, alustas koduveini ja siidri tegemist oma isa suures garaažis 2010. aastal. Esimesed katsetused läksid aia taha, kuid pärast üle maailma kokku tellitud siidriõpikukuhja läbitöötamist ja jäärapäist järjepidevust hakkasid asjad ülesmäge minema. Peagi pakkus Martin oma siidreid juba suveüritustel, kus sai endalegi ootamatult väga sooja tagasisidet. MULL° jookide siidrimeistrina on Martin pühendunud hea ja kvaliteetse siidri tegemisele, teda iseloomustab põhjalikkus ning teadmistepõhine lähenemine.

martin@citycider.ee

Lauri, meie müügi ja turunduse eestvedaja, pole ei veini ega siidrit valmistanud! Ta on meeskonnas inspireerituna Eesti õuna väärindamisega kaasnevatest võimalustest. Tema varasem karjäär suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes Eestis ja välismaal on andnud palju kogemusi, et neid nüüd millegi tõeliselt vahva jaoks rakendada. MULL° jookide meeskonda toob Lauri isikupärase juhtimiskompetentsi ning kaasaegsed müügi- ja turunduspraktikad. Tugeva meeskonnamängijana iseloomustab teda sihikindlus, väärtuspõhine maailmavaade ja oskus suhelda erinevate inimestega.
 
lauri@citycider.ee

Erki, abisiidrimeister, on oma kodukeldris siidrit teinud aastast 2009. Katsetused erinevate Eesti marjade ja andidega on viinud arusaamiseni, et kohalikust toorainest saab teha väga maitsvaid jooke. Erki ettevõtlik hing ja esimesed signaalid käsitöösiidri peatse buumi algamisest Eestis ei lubanud jääda kõrvalt passima ning seetõttu sündiski 2014 aastal OÜ City Cider, mis alustas käsitöösiidri tootmisega. Meie meeskonnas on Erki sisemine kriitik ja visionäär. Teda iseloomustab soov teha asju võimalikult hästi, otsida lahendusi seal, kus tundub, et neid pole, ning oskus toime tulla teadmatuse paratamatusega.

erki@citycider.ee